Kołobrzeg
| PL | EN | DE |

Akademia zdrowego kręgosłupa

Szanowni Państwo,

Witamy w naszej Akademii Zdrowego Kręgosłupa SAN. Pacjentami z dolegliwościami kręgosłupa zajmujemy się w Sanatorium SAN od ponad 30 lat a teraz na bazie tych doświadczeń, wraz z postępem nauki oraz rozwojem nowoczesnych metod leczenia i zapobiegania bólom pleców, opracowaliśmy dla Państwa autorski program Akademii Zdrowego Kręgosłupa SAN.

Wiedza, którą chcemy Państwu przekazać podczas tygodniowego pobytu w Kołobrzegu, pozwoli Państwu poznać, a potem stosować w życiu codziennym sposoby prawidłowego siedzenia, chodzenia, stania i dźwigania, co w praktyce umożliwi Wam zachowanie pełnej sprawności psychoruchowej przez całe życie. Kręgosłup jest podstawowym fundamentem naszego ciała i nauczymy Was jak o niego dbać w myśl zasady: Wiedzieć – Chcieć – Móc.

 

Utrzymanie zdrowego kręgosłupa nie jest aż tak trudne jakby się to mogło wydawać. Wymaga jedynie systematyczności, cierpliwości, a przede wszystkim przestrzegania kilku podstawowych zasad, z którymi zapoznacie się Państwo w Akademii Zdrowego Kręgosłupa SAN.

W programie m.in.:

  • praktyczne programy ćwiczeń
  • wykłady teoretyczne
  • techniki relaksacyjne
  • konsultacje z terapeutą manualnym

Oferujemy małe grupy do 12 osób, profesjonalny zespół fizjoterapeutów, wyżywienie tradycyjne lub dietę Dr Bardadyna.

Akademia Zdrowego Kręgosłupa SAN czeka zarówno na tych, którzy pragną zapobiegać bólom pleców jak i na tych, którzy niestety już mają dolegliwości związane z kręgosłupem.

 

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA KRÓTKIEGO FILMU dotyczącego AKADEMII.

Od września 2017 nasz program  wzbogaciliśmy o badanie lekarskie u lekarza specjalisty rehabilitacji ruchowej oraz o test prawidłowości postawy na platformie ZEBRIS. Na zakończenie pobytu każdy uczestnik otrzyma konspekt i film instruktażowy na płycie CD z ćwiczeniami do samodzielnego wykonywania w domu, do czego serdecznie zachęcamy.


CENNIK I SZCZEGÓŁOWY OPIS PROGRAMU

AKADEMIA ZDROWEGO KRĘGOSŁUPA 7

AKADEMIA ZDROWEGO KRĘGOSŁUPA 14

Lokalna Organizacja Turystyczna Klimatyczny Kołobrzeg Kołobrzeg Biega Kołobrzeg SPA