Kołobrzeg
| PL | EN | DE |

Akademia zdrowego kręgosłupa

Szanowni Państwo,

Witamy w naszej Akademii Zdrowego Kręgosłupa SAN. Pacjentami z dolegliwościami kręgosłupa zajmujemy się w SAN MEDICAL SPA od ponad 30 lat a teraz na bazie tych doświadczeń, wraz z postępem nauki oraz rozwojem nowoczesnych metod leczenia i zapobiegania bólom pleców, opracowaliśmy dla Państwa autorski program Akademii Zdrowego Kręgosłupa SAN.

Wiedza, którą chcemy Państwu przekazać podczas tygodniowego pobytu w Kołobrzegu, pozwoli Państwu poznać, a potem stosować w życiu codziennym sposoby prawidłowego siedzenia, chodzenia, stania i dźwigania, co w praktyce umożliwi Wam zachowanie pełnej sprawności psychoruchowej przez całe życie. Kręgosłup jest podstawowym fundamentem naszego ciała i nauczymy Was jak o niego dbać w myśl zasady: Wiedzieć – Chcieć – Móc.

 

Utrzymanie zdrowego kręgosłupa nie jest aż tak trudne jakby się to mogło wydawać. Wymaga jedynie systematyczności, cierpliwości, a przede wszystkim przestrzegania kilku podstawowych zasad, z którymi zapoznacie się Państwo w Akademii Zdrowego Kręgosłupa SAN.

W programie m.in.:

  • praktyczne programy ćwiczeń
  • wykłady teoretyczne
  • techniki relaksacyjne
  • konsultacje z terapeutą manualnymOferujemy małe grupy, profesjonalny zespół fizjoterapeutów oraz wyżywienie tradycyjne.

Akademia Zdrowego Kręgosłupa SAN czeka zarówno na tych, którzy pragną zapobiegać bólom pleców jak i na tych, którzy niestety już mają dolegliwości związane z kręgosłupem.

 

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA KRÓTKIEGO FILMU dotyczącego AKADEMII.

Od września 2017 nasz program  wzbogaciliśmy o badanie lekarskie u lekarza specjalisty rehabilitacji ruchowej oraz o test prawidłowości postawy na platformie ZEBRIS. Na zakończenie pobytu każdy uczestnik otrzyma konspekt i film instruktażowy na płycie CD z ćwiczeniami do samodzielnego wykonywania w domu, do czego serdecznie zachęcamy.


CENNIK I SZCZEGÓŁOWY OPIS PROGRAMU

AKADEMIA ZDROWEGO KRĘGOSŁUPA 7

AKADEMIA ZDROWEGO KRĘGOSŁUPA 14