Kołobrzeg
| PL | EN | DE |

Nasi fizjoterapeuci

mgr Mariusz Glimasiński

mgr Mariusz Glimasiński

Absolwent Policealnej Szkoły Medycznej w Kołobrzegu - kierunek technik fizjoterapii.

Absolwent Społecznej Akademii Nauk w Kołobrzegu - kierunek fizjoterapia.

Praca dyplomowa na temat "Zastosowania wybranych metod terapii manualnej w leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego".

Absolwent Podyplomowego Studium Terapii Manualnej przy Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w licznych placówkach znajdujących się na terenie całego Kołobrzegu. Obecnie od 2009 roku nabywa ciągle nowego doświadczenia w Sanatorium SAN.

mgr Mateusz Kubisz

mgr Mateusz Kubisz

Absolwent Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu - kierunek fizjoterapia, Instruktor Nordic Walking. Doświadczenie zawodowe zdobył pracując jako fizjoterapeuta na szpitalnych oddziałach neurologii, chirurgii urazowej, czy też ortopedii w Szpitalu im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu. Ponad to pracował na stanowisku fizjoterapeuty w inowrocławskim Stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom z Uszkodzeniem Mózgu.

mgr Robert Kot

mgr Robert Kot

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu - kierunek fizjoterapia. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w Klinice Fizjoterapii oraz Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej Sanatorium Bałtyk jako fizjoterapeuta. Od kilku lat także wykładowca szkół i uczelni kształcących przyszłych masażystów.