Kołobrzeg
| PL | EN | DE |

Nasi lekarze

Grażyna Zaręba

Lekarz Naczelny  San Medical Spa ukończyła Śląską Akademię Medyczną w Katowicach. Posiada II stopień specjalizacji z zakresu chorób wewnętrznych i kurs z zakresu balneologii i medycyny fizykalnej. Doświadczenie zdobywała na oddziale chorób wewnętrznych i gastroenterologii w Szpitalu Miejskim w Rudzie Śląskiej. Ponad 20 lat pracowała jako lekarz rodzinny. Obecnie nadzoruje pracę działu lecznictwa w San Medical Spa. Bliska jej jest maksyma ojca medycyny Hipokratesa „Lekarz leczy, natura uzdrawia.” (łac. Medicus curat, natura sanat ).

Maurycy Mroczka

Ukończył Wydział Lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Posiada II stopień specjalizacji w zakresie chorób wewnętrznych i kurs z zakresu Balneologii i Medycyny Fizykalnej. Staż pracy 30 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywał w szpitalu w Oddziale Internistyczno-Kardiolgicznym. Od 30 lat związany z lecznictwem uzdrowiskowym, gdzie pracował na oddziałach ogólnosanatoryjnych oraz w Szpitalu Uzdrowiskowym - pełnił funkcje ordynatora Oddziału Wczesnej Rehabilitacji Pozawałowej. Zwolennik każdej formy aktywności fizycznej w rozsądnych granicach. W pracy z pacjentami kieruje się dwoma nadrzędnymi zasadami: po pierwsze - nie szkodzić oraz lepiej zapobiegać niż leczyć.

Jolanta Grzesiak

Ukończyła Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach w 1984 roku. Posiada II stopień specjalizacji w zakresie Diabetologii oraz Chorób wewnętrznych i kurs z Balneologii i Medycyny Fizykalnej. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w szpitalu w Oddziale Chorób Wewnętrznych i w szpitalu Uzdrowiskowym w Oddziale Cukrzycy oraz pracowała w poradni specjalistycznej Diabetyk. Z San Medical Spa związana od 2002 roku.

Dominik Skupiński

Ukończył Wydział Lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie w 2005 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe zarówno w lecznictwie ambulatoryjnym, jaki i szpitalnym oraz sanatoryjnym (rehabilitacyjno-dietetycznym). W pracy kieruje się zasadą potrzeby holistycznego podejścia do Pacjenta, który ma być aktywnym Podmiotem, a nie przedmiotem działań medycznych.

Marek Pelc

Lek. Specjalista chorób wewnętrznych

  • Dyplom Pierwszego Stopnia Specjalizacji w zakresie chorób wewnętrznych, wydany przez Akademię Medyczną Lublin.
  • Dyplom Specjalisty Drugiego Stopnia w zakresie  zakresie balneoklimatologii i medycyny fizykalnej, wydany przez Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie