Co nowego w Sanatorium San

Szanowni Państwo,

 

Nasi fizjoterapeuci, tworzący Instytut Terapii Manualnej zapraszają do obejrzenia filmu, wyjaśniającego czym jest terapia manualna, dostępna w naszej ofercie.

 

 

 

 

 

OFERTA MIESIĄCA

 

Z satysfakcją informujemy o opracowaniu przez nasz zespół fizjoterapeutów nowego rodzaju treningu: ćwiczeń mięśni dna miednicy (tzw. Kegla).

Planujesz ciążę? Urodziłaś dziecko? Chcesz odczuwać więcej satysfakcji z seksu? Zbliża się menopauza? Jeśli tak to ćwiczenia ze Stellą BIO są właśnie dla Ciebie.

 

Ćwiczenie mięśni dna miednicy ma na celu zapobieganie, leczenie oraz przeciwdziałanie skutkom zbyt słabych „mięśni Kegla”, takim jak: nietrzymanie moczu, obniżenie narządów jamy brzusznej, bóle pleców oraz zaburzenia erekcji. 

Szczegółowy opis treningu mięśni Kegla

 

Program terapii  w Sanatorium SAN Medical SPA ułożony zostaje indywidualnie i skierowany jest zarówno do kobiet jak i do mężczyzn. Może to być jeden trening lub pakiet pobytowy w ramach terapii indywidualnej

 

Do diagnostyki i nauki aktywacji mięśni dna miednicy wykorzystujemy aparat Stella BIO – urządzenie służące do elektromiografii (EMG), pozwalające ustalić wielkość i charakter zmian patologicznych w mięśniach a także określić dynamikę procesu leczenia. 

 
 
 
Koszt pierwszej diagnostyki wynosi 50,00 zł/ brutto. Do jej wykonania konieczny jest zakup elektrody, dzięki której w przyszłości pacjent może powtórzyć badania- cena elektrody wynosi 100 zł/ brutto.
Każdy kolejny trening jest w  cenie 100 zł/brutto.
 
Dla Państwa wygody uruchomiliśmy specjalny nr telefonu do fizjoterapeutki Agaty Iwanetzkiej, która prowadzi treningi i udziela wszelkich informacji.

Tel. 790 565 801

 

 

 

SANATORIUM

SAN