Kołobrzeg
| PL | EN | DE |

Trening mięśni dna miednicy (tzw. Kegla)

Wzmocnij mięśnie odpowiedzialne za kontrolę pęcherza a nawet sex za sprawą ćwiczeń mięśni dna miednicy (tzw. Kegla)

Planujesz ciążę? Urodziłaś dziecko? Chcesz odczuwać więcej satysfakcji z seksu? Zbliża się menopauza? Jeśli tak to ćwiczenia ze Stellą BIO są właśnie dla Ciebie.

Ćwiczenia mięśni dna miednicy mają na celu zapobieganie, leczenie oraz przeciwdziałanie skutkom zbyt słabych „mięśni Kegla”, takim jak: nietrzymanie moczu, obniżenie narządów jamy brzusznej, bóle pleców oraz zaburzenia erekcji.

Program terapii  w Sanatorium SAN Medical SPA ułożony zostaje indywidualnie i skierowany jest zarówno do kobiet jak i do mężczyzn. Może to być jeden trening lub pakiet pobytowy w ramach terapii indywidualnej.

Do diagnostyki i nauki aktywacji mięśni dna miednicy wykorzystujemy aparat Stella BIO – urządzenie służące do elektromiografii (EMG), pozwalające ustalić wielkość i charakter zmian patologicznych w mięśniach a także określić dynamikę procesu leczenia.

 

Pierwsza  diagnostyka kosztuje 50 zł + 100 zł za zakup elektrody do wielokrotnego użytku w celu powtórzenia badania.  

Każde kolejne badanie bez elektrody kosztuje 100 zł. 

 

Szczegółowy opis treningu mięśni Kegla 

 

Dla Państwa wygody uruchomiliśmy specjalny nr telefonu do fizjoterapeutki Agaty Iwanetzkiej, która prowadzi treningi i udziela wszelkich informacji : Tel. 790 565 801

Czas trwania zabiegu: 30 min.

Wróć do listy zabiegów

Cena dla gości SAN MEDICAL SPA

100,00 PLN

Cena dla osób spoza SAN MEDICAL SPA

100,00 PLN
Lokalna Organizacja Turystyczna Klimatyczny Kołobrzeg Kołobrzeg Biega Kołobrzeg SPA