Kołobrzeg
| PL | EN | DE |

Chromo i aromaterapia

Chromo i aromaterapia zawiera w sobie: hydromasaż wodny z kąpielą perełkową, aromaterapię i koloroterapię.

To 4 w 1 w najnowszym modelu wanny do kąpieli.

1-Masaż wodny (hydromasaż) z kąpielą perełkową - to jedna z najskuteczniejszych nowoczesnych  odmian masażu leczniczego o wszechstronnym zastosowaniu. Działa jak balsam na ciało, sprawiając, że wygląda ono młodo i zdrowo. Lekarze i terapeuci przekonują, że codzienny, kilkuminutowy masaż wodny działa nie tylko odprężająco i profilaktycznie na organizm człowieka, ale także niweluje nawet wieloletnie i uciążliwe dolegliwości kręgosłupa, stawów, poprawia nastrój, a także leczy migrenę i bezsenność. Hydroterapia ma także doskonałe właściwości kosmetyczne.

2-To inaczej terapia kolorami.  Udowodniono, że kolorystyka otoczenia wpływa na nastrój i zdrowie człowieka. W urządzeniach z hydromasażem światło różnej barwy działa terapeutycznie. Kolor czerwony działa pobudzająco, kolor niebieski łagodzi bóle, żółty poprawia ogólne samopoczucie a zielony przywraca wewnętrzną równowagę.

3-Aromaterapia- dosłowne tłumaczenie brzmi: leczenie zapachami. Chodzi tu o leczenie   za pomocą aromatycznych substancji wytwarzanych przez rośliny. Do przygotowania kąpieli aromatycznych wykorzystywane są olejki eteryczne będące aromatycznymi składnikami wielu ziół. Działanie kąpieli aromatycznych ma charakter niezwykle kompleksowy. Badania naukowe dowodzą, że biologiczne składniki różnych roślin leczniczych, ulegają podczas kąpieli w wannie z hydromasażem wchłonięciu przez skórę. Stosowana z hydromasażem poprawia samopoczucie i zdrowie oraz korzystnie wpływa na ukrwienie i elastyczność skóry.

Mamy do wyboru różnego rodzaju olejki, o których działaniu można się dowiedzieć  bezpośrednio przed kąpielą, między innymi :kasztanowiec, sosna  górska, melisa, lawenda, algi morskie,rozmaryn.

Czas trwania zabiegu: 15 min.

Wróć do listy zabiegów

Cena dla gości SAN MEDICAL SPA

30,00 PLN

Cena dla osób spoza SAN MEDICAL SPA

40,00 PLN