Kołobrzeg
| PL | EN | DE |

Pobyt Izy Marcisz w San Medical Spa

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasza narciarka biegowa Pani Izabela Marcisz zregenerowała swoje siły w San Medical Spa po zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie. Pobyt Pani Izy trwał dwa tygodnie i zakończył się pełnym sukcesem! Wypoczęta, uśmiechnięta i zregenerowana wróciła do treningów pod okiem Pani Justyny Kowalczyk. Podczas pobytu Pani Iza korzystała z szerokiej gamy zabiegów leczniczych jaką oferujmy. Na pierwszym miejscu uplasowała się borowina. Jak się okazuje okłady borowinowe nie tylko pomagają w chorobach zwyrodnieniowych stawów lecz także przyspieszają regenerację po wysiłkową mięśni, a w przypadku Pani Izy były zbawienne.

Drugim zabiegiem stały się godzinne sesje tlenoterapii w komorze hiperbarycznej, które na poziomie komórkowym po podaniu tlenu w podciśnieniu pobudziły naturalne mechanizmy regeneracyjne organizmu.

Szybką ulgę dla zmęczonych ciężką pracą nóg przyniósł masaż pneumatyczny Boa, który polega na uciskowym drenowaniu naczyń limfatycznych. Super Indukcja Stymulacyjna (SIS) to innowacyjna technologia wykorzystująca pole elektromagnetyczne o wysokiej intensywności, które pozytywnie oddziałuje na tkankę. SIS działa silnie przeciwbólowo. Stymuluje mięśnie, mobilizuje stawy oraz przyspiesza regenerację.

Korzystając z naszej sali gimnastycznej Pani Iza uzupełniła swój pobyt jak na zawodowca przystało regularnymi treningami.