Kołobrzeg
| PL | EN | DE |

Dieta Dr Gregera w San Medical Spa

Dr Michael Greger to członek założyciel  American College of Lifestyle Medicine, jest lekarzem i uznanym na całym świecie mówcą na temat żywienia. Jego naukowa organizacja non-profit NutritionFacts.org oferuje bezpłatny portal internetowy, w którym znajduje się ponad 2000 filmów i artykułów na niezliczone tematy zdrowotne. Doktor Greger jest poszukiwanym wykładowcą, występował na Konferencji Spraw Światowych i w Banku Światowym, zeznawał przed Kongresem i został zaproszony jako biegły w obronie Oprah Winfrey w sławnym procesie o „zniesławienie mięsa”. Absolwent Szkoły Rolniczej Uniwersytetu Cornell i Szkoły Medycznej Uniwersytetu Tufts, dr Greger jest także uznanym autorem książek: "Jak nie umrzeć przedwcześnie", "Jak nie stosować diety" i "Jak się nie zestarzeć", które natychmiast stały się bestsellerami New York Timesa. Sprzedano ich ponad milion egzemplarzy. Cały dochód, jaki dr Greger otrzymuje ze sprzedaży swoich książek i honorariów za wystąpienia, jest przekazywany bezpośrednio na cele charytatywne.

 
Dr Greger nie jest specjalistą od odchudzania ani weganinem choć stosując jego dietę chudniesz w oczach a mięso nie jest przez niego polecane ze względów zdrowotnych. Wszystko co jest zdrowe znajduje się w owocach, warzywach i roślinach strączkowych, którymi możesz się objadać bez liczenia kalorii. Dodatkowo dr Greger ma 21 trików, które jeśli będziesz stosował, to staniesz się szczupły i zdrowy.


W San Medical Spa już  od września 2024  będziemy Was leczyć jedzeniem, od którego przy okazji schudniecie. Ceny takich pobytów będą identyczne jak w naszym   Pakiecie  Leczniczym, tylko dostępne zabiegi będą bardziej nastawione na ruch, spotkacie się także z dietetykiem. Dania będziemy serwować do stolika. Zajrzyjcie na potral Dr Gregera i zachwyćcie się proponowanymi przez niego przepisami kulinarnymi.


Zapraszam do obejrzenia filmu, w którym dr Greger podaje 10 wskazówek jak zdrowo schudnąć.

Oglądając film proszę wejść w "ustawienia", "języki" a na końcu wybrać "przetłumacz" i wybrać język polski.