Kołobrzeg
| PL | EN | DE |

Konsultacja psychologiczna

W trakcie pierwszych spotkań przeprowadzana jest konsultacja psychologiczna w celu określenia trudności z jaką mierzy się klient oraz dobór adekwatnej formy wsparcia. Po rozpoznaniu problemu ustalany jest plan współpracy mający na celu odbudowanie zasobów indywidualnych pozwalających na przywrócenie równowagi psychicznej. Zakres wsparcia skierowany jest do osób pełnoletnich. 


Konsultacje prowadzi mgr Jarosław Wosicki,

absolwent Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Warszawie, kierunek psychologia, specjalność psychologia kliniczna. Uczestnik licznych szkoleń i kursów specjalistycznych, między innymi: Open Dialogue Approach, Trener Asystentów Zdrowienia, Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach.

Trzynastoletnie doświadczenie zawodowe w pracy z osobami doświadczającymi kryzysów psychicznych zdobywał w placówkach całodobowego oraz dziennego pobytu dla osób z zaburzeniami psychicznymi.

W trakcie siedmiu lat pracy w środowisku klienta rozwinął warsztat umiejętności pozwalający na radzenie sobie w sytuacjach trudnych, wymagających szybkiej i trafnej reakcji,

pozwalających na nawiązanie i utrzymanie kontaktu z osobą w kryzysie psychicznym oraz

budowania sojuszu wspomagającego proces zdrowienia.

Realizował warsztaty, grupy wsparcia, szkolenia dla osób z doświadczeniem kryzysu psychicznego jak i dla osób znajdujących się w ich sieci oparcia społecznego. Warsztaty pozwalały na rozwinięcie praktycznych umiejętności oraz pozyskanie wiedzy teoretycznej z zakresu zdrowia psychicznego, dzięki którym uczestnicy byli w stanie tworzyć własną drogę zdrowienia jak i udzielać adekwatnego wsparcia.

Czas trwania zabiegu: 50 min.

Wróć do listy zabiegów

Cena dla gości SAN MEDICAL SPA

120,00 PLN

Cena dla osób spoza SAN MEDICAL SPA

120,00 PLN