Kołobrzeg
| PL | EN | DE |

Przydatne informacje

ANKIETA
Wypełniając naszą ankietę pomagacie nam Państwo udoskonalać nasze usługi. Formularz ankiety znajdą Państwo w recepcji. Prosimy  ją wypełnić  i oddać do recepcji. Jeżeli podpiszą Państwo ankietę, dadzą nam Państwo szansę na indywidualną  odpowiedź na Wasze sugestie.

ARTYKUŁY BASENOWE
Do nabycia w naszym kiosku, usytuowanym na parterze w głównym budynku, obok Salonu Kosmetycznego i Fryzjerskiego. Czepek basenowy (obowiązkowy) można kupić w automacie umieszczonym przy wejściu na basen.

BANKOMAT
Najbliższy bankomat zlokalizowany jest w Centrum Zdrowia i Relaksu “Verano” - naprzeciwko wyjścia z naszego Sanatorium od ulicy Kościuszki.

BASEN SOLANKOWY
Od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00 prowadzona jest gimnastyka w ramach zabiegów rehabilitacyjnych, a w godzinach popołudniowych cały tydzień mają Państwo możliwość skorzystania z basenu dla relaksu, po wcześniejszym pobraniu bezpłatnego biletu na daną godzinę w recepcji San. 

Godziny wejść na basen: 

 14:00 oraz 17:00- 21:00   od poniedziałku do piątku 

 14:00 oraz 17:00 - 20:00   w soboty i w niedziele

BAZA ZABIEGOWA czynna codziennie w godzinach 07:00 - 19:00. PLANOWANIE ZABIEGÓW tel. +48 94 353 0572.

O wszystkich dostępnych zabiegach leczniczych dowiedzieć się można z Informatora Bazy Zabiegowej. Zabiegi są dostępne po konsultacji lekarskiej i zaplanowaniu w Recepcji Spa. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych zabiegów, wówczas muszą one zostać opłacone przed wykonaniem.

Na zabiegi mokre proszę zabierać niebieski ręcznik kąpielowy z pokoju. W przypadku wyboru konkretnych zabiegów przed przyjazdem, zgodnie z regulaminem, nie przysługuje Państwu konsultacja lekarska, w wyniku czego konieczne będzie podpisanie stosownego oświadczenia. 

BILARD
Do dyspozycji Gości jest bilard. Korzystanie jest nieodpłatne. Sprzęt znajduje się w recepcji.

BUDZENIE tel. 100
Usługa bezpłatna, prosimy zamawiać w recepcji.

DWORZEC KOLEJOWY
Zlokalizowany jest w centrum Kołobrzegu, około 1 km od Sanatorium.

DOBA HOTELOWA 
Doba hotelowa trwa od godziny 14.00 do 10.00 dnia następnego lub jest ustalana indywidualnie w Państwa rezerwacji.

DZIECI
Na Państwa życzenie dostarczymy do pokoju: wanienkę do kąpieli i łóżeczko wraz z kołderką i bielizną pościelową -płatne 25,00 PLN na pobyt. W jadalni są dostępne krzesełka dla dzieci. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych posiłków dla dziecka w wieku poniżej 4 roku życia, które nie ponosi kosztów za pobyt bez świadczeń, zgodnie z cenami: śniadanie- 15,00 zł, obiad: 20,00 zł, kolacja: 15,00 zł. 

FAX
Usługa dostępna w sekretariacie. Płatne 2,50 PLN.

FOTELE MASUJĄCE
Do dyspozycji są  samoobsługowe 2 fotele masujące. Koszt 2 lub 5zł.

FRYZJER tel. 569 
Nasz Salon Fryzjerski jest czynny od poniedziałku do piątku od 9.30 do 17.00 oraz w soboty w godzinach od 9.00-14.00. Numer telefonu kontaktowego znajduje się w zakładce SALON FRYZJERSKI na karcie MEDICAL SPA w menu głównym.

IMPREZY KULTURALNE 
Aktualny program wydarzeń kulturalnych znajduje się na tablicy ogłoszeń oraz w zakładce AKTUALNOŚCI. Plan wydarzeń na dany miesiąc publikowany jest z kilkudniowym wyprzedzeniem.

INTERNET
Stanowiska komputerowe  znajdują się w holu w pobliżu recepcji.
Bezprzewodowy bezpłatny  dostęp do internetu jest w całym obiekcie.

KANTOR WYMIANY WALUT  tel. 100
Najbliższy kantor zlokalizowany jest w Centrum Zdrowia i Relaksu “Verano” - naprzeciwko wyjścia z naszego Sanatorium od ulicy Kościuszki.

KARMIENIE PTAKÓW
Obowiązuje zakaz karmienia ptaków.

KARTKI POCZTOWE 
Do nabycia wraz ze znaczkami w kiosku. Dla Państwa wygody w holu koło recepcji przy drzwiach wyjściowych znajduje się skrzynka pocztowa.

KAWIARNIA / LOBBY BAR  tel. 565
Znajduje się przy recepcji. Lobby Bar czynny jest codziennie od 10.00 do 22.00 a kawiarnia od 15.00 do 22.00. Napoje można także zamawiać do posiłków w jadalni.

KIOSK 
Znajduje się na parterze, tuż obok salonu kosmetycznego i fryzjerskiego, w drodze na basen i do budynku San C.

KOCE
W sezonie zimowym na specjalne Państwa życzenie koc zostanie dostarczony do pokoju przez pokojówkę.

KSERO
Usługa dostępna w sekretariacie. (1 strona 0,50 PLN)

GABINET KOSMETYCZNY - zabiegi na twarz oraz PEDICURE i MANICURE. Szczegółowa oferta, dane kontaktowe.

KOSMETYCZNE ZABIEGI NA CIAŁO  tel. 574
Wykonywane są po wcześniejszym zamówieniu w dziale planowania zabiegów. 

LEKARZ tel. 559
Przyjmuje w gabinecie lekarskim od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 13.00 lub na wezwanie całą dobę. Również przez całą dobę do Państwa dyspozycji jest pielęgniarka.

NAUKA PŁYWANIA
Nasi instruktorzy pływania zapraszają na naukę pływania. Zamówienia bezpośrednio na basenie u ratownika lub w Planowaniu Zabiegów. Cena 60,00 PLN/45 minut, płatne w recepcji.

NORDIC WALKING tel. 572
Zapraszamy na wyprawy Nordic Walking. Opis tej formy rekreacji znajdą Państwo w Informatorze Bazy Zabiegowej. Zapisy w Dziale Planowania Zabiegów.

PARAWANY PLAŻOWE
Do wypożyczenia w Recepcji, koszt: 10,00 PLN za pobyt.

PARKING
Do dyspozycji Gości jest 21 miejsc parkingowych (niestrzeżonych, płatnych). Prosimy nie parkować na podjeździe przed głównym wejściem, gdyż miejsce to zarezerwowane jest dla  autokarów i dla Gości na czas wyładowania bagaży z samochodów. Rezerwacji miejsc dokonuje Dział Sprzedazy oraz Recepcja San. Więcej praktycznych wskazówek na temat parkingów zlokalizowanych w okolicy, znajdą Państwo w zakładce WITAMY/ PARKING

PIERWSZA POMOC tel. 559
W razie wypadku prosimy o kontakt z pielęgniarką lub Recepcją (tel. 100).

PŁASZCZ KĄPIELOWY / SZLAFROK
Można wypożyczyć w Recepcji. Cena 20,00 PLN za cały pobyt.

PRANIE ODZIEŻY
Polecamy pralnię Eko-Fala Kołobrzeg ul. Armii Krajowej 15C, tel. 94 354 77 53.

PRASA 
Do nabycia w kiosku.

PRZECHOWALNIA BAGAŻU tel. 100
Prosimy o kontakt z recepcją.

REZYDENT
Informację o godzinach i  miejscu spotkania z rezydentem Waszego biura podróży uzyskają Państwo w Recepcji.

RĘCZNIKI
Ręczniki niebieskie są przeznaczone do zabiegów w Bazie Zabiegowej.

SEGREGACJA ODPADÓW
W trosce o ochronę środowiska prowadzimy segregację odpadów. W tym celu na piętrach hotelowych ustawiliśmy pojemniki do segregacji szkła, papieru i plastiku.

SEJF tel. 100
Wynajem skrytki depozytowej możliwy w recepcji. Koszt 2,00 PLN za dobę.

SPORT I REKREACJA
Do Państwa dyspozycji w hotelu znajdują się: basen solankowy, sauna: sucha i parowa, sala gimnastyczna, siłownia, stół bilardowy, piłkarzyki. Organizujemy wyprawy Nordic Walking. O szczegółach atrakcji dostępnych na zewnątrz hotelu dowiedzą się Państwo z kołobrzeskiego portalu

SUCHY PROWIANT tel. 100
Jeżeli zaplanowali Państwo wycieczkę i nie będą mogli Państwo zjeść posiłku na miejscu, istnieje możliwość zamówienia suchego prowiantu w recepcji (z jednodniowym wyprzedzeniem).

SUSZARKA DO WŁOSÓW
Można wypożyczyć w Recepcji. Koszt 10,00 PLN/pobyt.

ŚWIETLICA
Znajduje się na parterze. Można z niej korzystać poza godzinami, kiedy nie jest zarezerwowana na imprezy.
W sali jest dostępny projektor multimedialny, przy użyciu którego mogą Państwo oglądać filmy DVD lub programy TV- po uzgodnieniu z recepcją.
Można tu też urządzać imprezy okolicznościowe.

TAXI tel. 100
Prosimy o kontakt z recepcją w celu złożenia zamówienia. Współpracująca z Sanem korporacja ma dla Państwa specjalne ceny.

USTERKI prosimy zgłaszać pokojówce lub w recepcji.

WYCIECZKI
Bieżące informacje o zapisach na wycieczki są dostępne na tablicy ogłoszeń.

ZABIEGI
W celu skorzystania z zabiegów prosimy o  zgłoszenie się do lekarza, który zaproponuje najwłaściwszą dla Państwa kurację. Gotową kartę zabiegową należy następnie odebrać w recepcji SPA. Na zabiegi prosimy przychodzić z granatowym ręcznikiem, który znajduje się w Państwa pokoju (wymiana ręcznika 1 raz w tyg.).

ZAKAZ PALENIA TYTONIU
Dla Państwa komfortu i ze względu na uzdrowiskowy charakter hotelu obowiązuje całkowity  zakaz palenia tytoniu w całym budynku. Na  osoby palące na terenie budynku będzie nakładana kara w wysokości 500,00 PLN.


Lokalna Organizacja Turystyczna Klimatyczny Kołobrzeg Kołobrzeg Biega Kołobrzeg SPA