Kołobrzeg
| PL | EN | DE |

POST-COVID rehabilitacja

Opis pakietu

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium SAN sp. z o.o oferuje pakiet leczniczy zabiegów dla pacjentów, którzy przeszli już chorobę Covid-19.

Warunkiem odbycia leczenia jest skierowanie lekarskie bezpośrednio do naszego zakładu (o takie skierowanie można się zwrócić także w Kołobrzegu, cena za badanie i skierowanie to 30,00 PLN) oraz pozytywny test na COVID-19 z daty co 

najmniej 40 dni przed rozpoczęciem leczenia lub pozytywny test antygenowy  SARS-CoV-2 wskazujący, ze przeszliśmy już chorobę.

Celem programu jest poprawa wydolności wysiłkowej i krążeniowej, sprawności oddechowej, siły mięśniowej i ogólnej sprawności fizycznej. 

Odbycie całości programu zajmuje minimum 7 dni.

Program pakietu

w ramach pakietu pacjent otrzyma :

1. szczegółowe badanie lekarskie 

2. badanie ekg

3. badanie wydolności oddechowej spirometrem

4. sesje inhalacji z roztworu soli fizjologicznych 5x

5. tlenoterapia w komorze hiperbarycznej 3x

6. spacery  Nordic Walking brzegiem morza  z trenerem 5x

7. Sesję relaksacji

8. naukę ćwiczeń oddechowych

9. konsultację z fizjoterapeutą 60 min

10 sesje z  aparatem SIS       5x

Terapia polem elektromagnetycznym wysokiej intensywnościj BTL SIS jest z powodzeniem stosowana w chorobach układu oskrzelowo-płucnego, ponieważ działa rozszerzająco na naczynia krwionośne, poprawia hipokoagulację, rozszerza oskrzela, zmniejsza stany zapalne, normalizuje autonomiczną regulację oddychania zewnętrznego, przywróca kurczliwość przepony oraz mięśni międzyżebrowych, poprawia upośledzoną wentylację płuc, hemodynamikę, wymianę gazową w niewydolności oddechowej oraz poprawia jakość życia pacjentów w przyszłości. Ponadto zastosowanie tej metody pomaga również zmniejszyć obrzęk śródmiąższowy i komórkowy w błonach śluzowych płuc i oskrzeli.

cena pakietu zabiegów medycznych wynosi 600,00 PLN

dla osób, które kupią ten pakiet i potrzebują zakwaterowania przygotowaliśmy promocyją cenę 443,00 PLN za 7 noclegów z pełnym wyżywieniem.