Kołobrzeg
| PL | EN | DE |

Zasady pobytu w San Medical Spa od 20.03.2021

Szanowni Państwo,

sanatoria pozostają otwarte w reżimie sanitarnym, zapraszamy zatem na wszystkie nasze minimum tygodniowe pobyty zdrowotne.

Do odwołania warunkiem rozpoczęcia stacjonarnego pobytu w zakładzie lecznictwa uzdrowiskowego, niezależnie od formy oraz finansowania lub współfinansowania pobytu (NFZ, ZUS, KRUS, PFRON, pobyty  pełnopłatne)jest: 

  1. negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 osoby korzystającej ze świadczeń w ZLU z materiału pobranego w terminie nie wcześniejszym niż 4 dni przed terminem rozpoczęcia pobytu. Może być test PCR lub antygenowy ilościowy.

  1. albo zaszczepienie się osoby korzystającej ze świadczeń w ZLU przeciwko COVID-19 (wymagany pełny cykl szczepień potwierdzony certyfikatem) 

  1. albo udokumentowane przebycie zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w okresie nie przekraczającym 180 dni przed dniem rozpoczęcia pobytu w ZLU (wymagany wypis szpitalny lub zaświadczenie lekarskie)


Wszystkie posiłki są w formie bufetu szwedzkiego. 

Obowiązuje  regulamin higieny.

Uwaga! Zwracamy do 150,00 PLN za test w formie rabatu przy pobytach minimum 7-dobowych (nie dotyczy dzieci i osób korzystających z programu lojalnościowego).