Schudłeś? Opisz

Było Wspaniale

Było wspaniale, wszystko nam się podobało! Baardzo smaczna dieta strukturalna, miła obsługa, profesjonalna baza zabiegowa. Szczególne podziękowania dla Agnieszki, która swoją pogodą ducha, serdecznością i optymizmem motywuje do działania. Agnieszko, dzięki Tobie w pełni jesteśmy zadowolone z rezultatów kuracji. Do zobaczenia za rok,a może i prędzej!

Kochana Agnieszko Dziękujemy

Kochana Agnieszko Dziękujemy za troskliwą opiekę nad naszym turnusem(24-31.01.2015) Jesteśmy pod wrażeniem z jakim zaangażowaniem , profesjonalizmem i entuzjazmem kształtowałaś nasze sylwetki i charaktery każdego dnia. Czuliśmy, że nie tylko kochasz swoją pracę, ale przede wszystkim ludzi. Zawód swój wykonujesz z pasją i perfekcją. Życzymy Ci wielu sukcesów w dalszym dokształcaniu i dużo szczęścia w życiu osobistym. TO BYŁY PIĘKNE DNI, DO ZOBACZENIA:) Krystyna Obierzyńska, M.Fenkanin,M.Paga-Kluska, B.Jank, G.Krawczyk, G. Czapla

Przyszli fanatycy!!

Niezmiernie mi miło , że mogę napisać tu kilka ciepłych słów na temat Wczasów odchudzających Dr Bardadyna i wspaniałej trenerki jaką jest Pani Aleksandra.
Na diecie w ośrodku byłam latem, kiedy to jeszcze poranne słońce budziło Nas- całą grupę- na poranne kije NW. Ogólnie cały pobyt trwał dwa tygodnie, gdzie mój metabolizm oszalał, zaczął się buntować, a organizm odmawiał współpracy. Myślałam po pierwszym tygodniu- wracam do domu, to nie dla mnie, - zero motywacji, wyjaśnień ,jasnej drogi na przyszły tydzień. Czułam się źle.
W sobotę (w drugim tygodniu) przy kolacji pojawiła się nowa osoba, niepozorna dziewczyna, która pełna pewności i wewnętrznego spokoju krok po kroku opisywała co będzie się z Nami działo podczas całego tygodnia. Pamiętam , że zasypywaliśmy Panią Aleksandrę ogromną ilością pytań, dotyczących diety , ćwiczeń , różnorakich teorii żywieniowych, Ta natomiast z uśmiechem i spokojem opowiadała Nam o pamięci naszego tłuszczu.
Słowa ,które wtedy przy kolacji padły pamiętam do dziś- "Szanowne Panie, umówmy się że przez te siedem dni dacie z siebie 100%, a ja obiecuje, że dam z siebie 150 %. Jednak niech to będzie TE 100% , które spowoduje , że zaczniecie się akceptować".
Przez siedem dni, Pani Aleksandra - Nasza Oleńka- robiła wszystko, żebyśmy polubiły Nasze odbicia, swoje nierówności i słabości - to przecież one kształtują nasz charakter. Wylewała z Nasz 7-me poty i kibicowała na każdym finiszu. Dzięki tej motywacji, oraz zaszczepieniu we mnie miłości do sportu z końcem roku z rozmiaru 42 mieszczę się w rozmiar 38.
Szanowni Państwo , z czystym sercem polecam pracę z Panią Aleksandrą Pazura. Która swoim profesjonalizmem oraz wiedzą wytycza realne cele i pomaga je osiągać.
Mam nadzieję, że moja opinia, co prawda kilka miesięcy po pobycie zamieszczona będzie wystarczająco miarodajna abyście Państwo mogli wybrać swojego trenera i zacząć budować swoje ciało od początku roku 20015.
Pozdrawiam serdecznie i ciepło
Barbara.

Aguś Ty nasz wesoły

Aguś Ty nasz wesoły chochliku,
Dostarczyłaś nam wrażeń bez liku,
nawet największe obiboki brały pupy w troki,
o świcie śmigały po plaży zamiast się na niej smażyć.
A zatwardziałe lenie budziłaś do życia w basenie.
Z Tobą stacje pańskiej męki,
Nie były pasmem udręki.
Za to wszystko DZIĘKUJEMY!
W przyszłym roku też tak chcemy!

Odchudzanie dobra sprawa

Odchudzanie dobra sprawa Jeśli ktoś Ci dopomaga, Nam pomogła super Ola, Jej wdzięk i ciepłe słowa, co dzień po plaży nas goniła, By w Nas rosła energia i siła, Na ćwiczeniach rad dużo dała, By o resztę każda z nas zadbała "Bo to dla zdrowia" ciągle powtarza, I na takie chęci nas naraża, A teraz trochę poważniej powiem , Dbaj kochana Olu o nasze zdrowie, A my na zawsze wdzięczne będziemy, I po ratunek Przybędziemy.

Serdeczne podziękowania za

Serdeczne podziękowania za wspaniały pobyt, który zdecydowanie poprawił naszą psychę nie wspominając o samopoczuciu fizycznym. Przede wszystkim kucharzowi za przepysze posiłki oraz Agnieszce za opiekę nadnaszymi ciałkami. Na pewno będziemy stosować dietę i ćwiczenia i już myślimy o powtórnym przyjeździe do Was. Jest już nas mniej co nas bardzo cieszy, ale kondycja, która wróciła cieszy najbardziej.

Dziękuję serdecznie

Dziękuję serdecznie Agnieszce, za każdy trening, poświęcony czas, uśmiech..Agnieszko-jesteś wspaniała i kochana!!

Droga Olu,

dziękujemy Ci bardzo za opiekę i profesjonalne podejście nasze 6 kg to nie lada wyczyn. Wracamy Jesienią. Pozdrawiamy Andrzeja , Czesława i Alfredę.
Pozostajemy w kontakcie.

Serdecznie dziękujemy,

Aleksandrze za najbardziej profesjonalne podejście do tematu diety Strukturalnej. Czuliśmy się przez ostatni tydzień dopieszczeni i skatowani za razem. Nasze hasło - Ola nas uwielbia - zostało w pamięci do dnia dzisiejszego. Jak Dieta to tylko z Olą
Pozdrawiamy.

Kochana Olciu

jesteś Naszą iskierką, Tylko dzięki Tobie te dwa tygodnie dały taki efekt . Obiecujemy wrócić .

Byliśmy tutaj i serdeczne

Byliśmy tutaj i serdeczne podziękowania dla wiązki energii Agnieszki. Odmłodzilismy i jesteśmy szczęśliwi..DO ZOBACZENIA WE WRZEŚNIU!

Dziękujemy za wszystko, co

Dziękujemy za wszystko, co nas tu spotkało. Zdrowi i pełni zapału wracamy do pracy. Agnieszko Dzięki Tobie nie było myśli o dojadaniu.DZIEKUJEMY Do Zobaczenia:)

Agnieszko! Twój zapał,

Agnieszko!
Twój zapał, zaangażowanie przeobraziłaś w motywację i chęć naszego odchudzania. Jesteś rzetelna i wiarygodna, dietę strukturalną z Tobą można i należy stosować każdego dnia. Zabieramy z sobą w pamięci Twój zapał i wdzięk w prowadzeniu zajęć dzięki Diecie i Boskiej Instruktorce Wracamy schudnięci!!!7cm pas i 4 cmbiodra hurraa.. p.s Wizyta 4raz i 1raz będzimy wracać! POLECAMY WSZYSTKIM od1-100lat

Kochana Olu:

Dziękujemy ślicznie za fachowe znęcanie się mad naszym tłuszczem, przemiła atmosferę, codzienną - zaraźliwą- pozytywną energię i uśmiech na twarzy.
Gimnastyka - wyczerpująca
Basen- boski
Sauna- jeszcze lepsza
Fitness- bardzo przyjemny
SZKODA, że nie było zumby :(
Ogólnie bardzo zadowoleni Kuracjusze :

Za wiele wspaniałych chwil

w czasie tygodniowego odchudzania serdecznie dziękujemy

Miła atmosfera, serdeczni ludzie, jedzonko pycha.Basen rewelacja

Trenerki : Agnieszka i Ola - cudowne dziewczyny, życzliwe, pomocne, zawsze uśmiechnięte, mają wielkie serduszka. Dziękujemy za te dwa tygodnie udanego urlopu. Było wspaniale aż zal wyjeżdżać. Życzymy wszystkiego dobrego. Dużo sił i do zobaczenia. Basia, Marzena i Piotr.

Dla Oli

Ola od rana trzyma kije lecz wcale nimi nas nie bije. Dziarsko komendy swoje wydaje, A człowiek zdyszany wciąż przystaje. Kiedy gimnastyki czas nadchodzi , jej temperament Nas nie chłodzi. Poty dziesiąte wyciska z Nas, i na rowerki goni - bo czas. Basen to całkiem inna sprawa, raz nóżka lewa, raz nóżka prawa. Z wody wystają tylko czapeczki , albo "chłopczyka" albo "dzieweczki" Potem kijkami znowu machamy , trzymamy się Oli jak własnej mamy. Jest dla nas przecież taka kochana, pracuje ciężko od samego rana. Dlatego wdzięczni jesteśmy jej za to , a nasze figury są tego zapłatą. Wspaniałej przewodniczce, w drodze do gubienia kilogramów , za wielkie zaangażowanie i profesjonalizm, za pogodę ducha , dziękuje turnus 18- 25 stycznia 2014

Raz jeszcze dziękujemy :)

Wszystko było tak jak napisała w tym wierszyku Iwona.Byłyśmy od 18.01.-01.02.2014.Bardzo nam się podobało.Początek może i nie był tak łatwy,dla kogoś kto mało się ruszał,jednak dałyśmy radę.Bardzo nam pomogła motywacja Oli,jej wiedza o diecie,ćwiczeniach to pełen profesjonalizm.Zawsze skora do wszelkich wyjaśnień odpowiedzi i nieustannie uśmiechnięta.
Efekty były już po pierwszym tygodniu :) Nadal stosujemy dietę i nasze kilogramy powoli lecą w dół.Czego chcieć więcej ?
Na pewno wrócimy!
Oleńko raz jeszcze dziękujemy.Serdecznie pozdrawiamy :) :) :)
Marzena,Iwona :)
P.S
Pozdrawiamy również: Basię,Marzenę,Piotra oraz Jolę ,Halinkę z Zenkiem,Iwonę ze Staśkiem,Julkę i Tomka a także Wieśka :)

Raz jeszcze dziękujemy :)

Wszystko było tak jak napisała w tym wierszyku Iwona.Byłyśmy od 18.01.-01.02.2014.Bardzo nam się podobało.Początek może i nie był tak łatwy,dla kogoś kto mało się ruszał,jednak dałyśmy radę.Bardzo nam pomogła motywacja Oli,jej wiedza o diecie,ćwiczeniach to pełen profesjonalizm.Zawsze skora do wszelkich wyjaśnień odpowiedzi i nieustannie uśmiechnięta.
Efekty były już po pierwszym tygodniu :) Nadal stosujemy dietę i nasze kilogramy powoli lecą w dół.Czego chcieć więcej ?
Na pewno wrócimy!
Oleńko raz jeszcze dziękujemy.Serdecznie pozdrawiamy :) :) :)
Marzena,Iwona :)
P.S
Pozdrawiamy również: Basię,Marzenę,Piotra oraz Jolę ,Halinkę z Zenkiem,Iwonę ze Staśkiem,Julkę i Tomka a także Wieśka :)

JAK BYŁO OLEŃKO? CUDOWNIE!!!

JAK BYŁO OLEŃKO? CUDOWNIE!!! Wspaniała dieta, super zajęcia, masaże szok...!! DZIĘKI DZIĘKI :)

Było Cudnie!!! Ola rewelacja,

Było Cudnie!!! Ola rewelacja, posiłki superanckie, masażyści i ratownik-boscy! Czego chcieć więcej??? Dzięki- za rok wracamy(jak starczy kasy, to może szybciej)!!!!:) 27.04-04.05.2013

Kochana Olu, serdecznie

Kochana Olu, serdecznie dziękujemy za wspaniałą atmosferę, opiekę i kompetencję.
Buziaki od turnusu Mjówkowego.

Przyjechałam tu z polecenia

Przyjechałam tu z polecenia kuzynki. Pomysł na odchudzanie poprzez dietę strukturalną to świetna sprawa. Dieta kolorowa, sycąca. Zajęcia fitness niezbyt forsowne i basen super. Uznanie dla naszej Agnieszki za pomoc, wsparcie w każdej sprawie.
20-26.04.2013

Sympatyczna i bardzo

Sympatyczna i bardzo profesjonalna opieka instruktorek Aleksandry i Agnieszki, przyczyniły się do tego, że 2 tygodniowy pobyt na diecie w Sanie spędziliśmy rewelacyjnie, a jednocześnie efektywnie.
Dziękujemy!
13-26.04.2013

Przypadek sprawił, że

Przypadek sprawił, że trafiłam właśnie tu. Trochę wbrew sobie, bo nie lubię się męczyć- jestem od tyg na diecie strukturalnej. O dziwo nie jestem głodna, znoszę trudy porannego NW, gimnastykę, zabiegi i ćwiczenia. Pomogło wsparcie grupy, a przede wszystkim ciepłe słowa, życzliwość i opieka trenerki Agnieszki. Dzięki Agnieszko, za pogodę ducha, piękny uśmiech i profesjonalizm. Dzięki grupo za życzliwość. Jeszcze tu wrócę.
Dołączają się uczestniczki wczasów:
Anna Tokarek,
Krystyna Strzyż,
Maryla Roguska,
Barbara Pytka,
Agnieszka Bruska,
Krysia Gronostaj.
6-13e.04.2013

W podziękowaniu dla Agnieszki

W podziękowaniu dla Agnieszki za trud i cierpliwość, pasję i zaangażowanie. Czujemy się przyjemnie zrelaksowane, lekkie i wypoczęte. To był czas, który z przyjemnością i bez stresu poświęciłyśmy tylko sobie dla poprawy zdrowia i urody.
30.03-6.04.2013

Nasze kolejne wizyty- czwarta

Nasze kolejne wizyty- czwarta i druga na turnusach diety strukturalnej w pełni spełniły nasze oczekiwania. Wracamy do domu wypoczęte, zadowolone i lżejsze, a tym samym zdrowsze. Szczególne podziękowanie składamy Oli za zaangażowanie i stworzenie miłej atmosfery oraz motywację do ruchu i zdrowego stylu życia, a także szefowi kuchni i kucharkom za smaczne dania diety strukturalnej. Prosimy o więcej zajęć gimnastycznych w wodzie, jeśli to możliwe to też z muzyką. Do zobaczenia na kolejnym turnusie!
23-29.03.2013

Dieta Strukturalna- ciekawy

Dieta Strukturalna- ciekawy sposób spędzania urlopu, duży impuls do zmiany sposobu życia. Czuję się dobrze i trochę schudłam.:)
16-23.03.2013

Jesteśmy już 3 raz atmosfera

Jesteśmy już 3 raz atmosfera jest niezawodnie super, zmieniliśmy po "diecie" styl życia i czujemy się lepiej i młodziej. Dziękujemy instruktorkom i życzymy dalszej wytrwałości i uśmiechu.
16-23.03.2013

Bardzo dobra atmosfera,

Bardzo dobra atmosfera, zaangażowani instruktorzy..Czuję się zregenerowana, wypoczęta.Myślę o następnej wizycie w Sanie.
16-23.03.2013

Czułam się bardzo dobrze

Czułam się bardzo dobrze wszystko mi się podobało a najbardziej basen.
9-16.03.2013

Dieta Strukturalna- bardzo

Dieta Strukturalna- bardzo dobre samopoczucie, choć zmęczenie też doskwiera. Można naładować akumulatory. Basen Super!
9-16.03.2013

Byłam w Sanie w marcu w

Byłam w Sanie w marcu w zimowej atmosferze. Bardzo mi się podobało. Program dopasowany dla każdego. Najbardziej podobały mi się ćwiczenia z trenerem. Polecam jako sposób na naładowanie akumulatorów na cały rok
9-16.03.2013.

Bardzo fajna dieta, czuć

Bardzo fajna dieta, czuć głodu, polecam wszystkim opornym.
9-16.03.2013

Czułam się bardzo dobrze i

Czułam się bardzo dobrze i byłam zadowolona z gimnastyki i basenu.
9-23.03.2013

Byłam pierwszy raz podobało

Byłam pierwszy raz podobało mi się wszystko.
9-16.03.2013

Czułam się świetnie jak

Czułam się świetnie jak zwykle w SANie dużo rannej aktywności basen solankowy bardzo dobry.
9-16.03.2013

bardzo zadowolony kuracjusz ;)

Witam państwa:) ja jestem świeżo po pobycie w tym sanatorium, opcja wczasy odchudzające- dieta doktora Bardadyna i jestem bardzo zadowolony:). Przyjechałem bardzo obolały, permanentnie zmęczony i niestety z wagą mocno ponad normę:). Wyjechałem z lepszą kondycją, lżejszy o kilka kilogramów i już nie tak zmęczony jak do tej pory. Posiłki były bardzo smaczne i pięknie podane, Szef kuchni to dla mnie mistrz świata:), bo jedzenie dietetyczne do tej pory kojarzyło mi się z nudnym i niesmacznym jadłospisem, okazało się,że zdrowe jedzenie może być pięknie podane i być bardzo smaczne:). Mój pobyt trwał 3 tygodnie i proszę mi wierzyć,że w ostatnim tygodniu nie byłem w stanie zjeść całego obiadu, bo było to już dla mnie za dużo. Dla mnie za dużo? Kiedyś to było nie do pomyślenia, aż tu nagle okazuje się że nie muszę zjeść "wiadra" jedzenia,żeby poczuć się syty, jeść zdrowo i smacznie, a co najważniejsze zacząłem się inaczej czuć, lepiej, lżej. Nie pamiętam imienia Szefa Kuchni, ale niniejszym tu składam mu ogromne podziękowania za to że pokazał mi że można jeść inaczej niż do tej pory się odżywiałem i mało ma to wspólnego z mitycznymi wyrzeczeniami:), od dzisiaj jem smacznie i zdrowo.
Ale lepsza forma to nie tylko zaleta wspaniałej kuchni:), przez 3 tygodnie byłem pod opieka i fachowym okiem dwóch Pań fizjoterapeutek/rehabilitantek, to one sprawiły,że moje ciało zaczęło dużo lepiej funkcjonować, lepiej się ruszać i to tez dzięki nim po tych kilku tygodniach wchodzę w spodnie o rozmiar mniejsze:). Ewo, Agnieszko, bardzo serdecznie Wam dziękuję, podziwiam Waszą wiedzę, zaangażowanie, oddanie dla pacjentów/kuracjuszy, dzięki Wam rozjaśniło mi się w głowie i kończę z kanapowym stylem życia:)), ruch, ruch i jeszcze raz ruch:) wszystkie uwagi i zalecenia będę się starał skwapliwie wypełniać:). dzięki atmosferze, którą wprowadzacie, chciało mi się ćwiczyć, choć nadal uważam,że to były tortury:))) Jesteście wspaniałą wizytówką tego sanatorium i w ogromnej mierze właśnie dzięki Wam myślę o powrocie za kilka miesięcy do tego sanatorium
Kłaniam się również paniom w recepcji, przemiłym paniom kelnerkom, pani w barze:), nie zapominam również o pani pokojowej oraz pozdrawiam ratowników na basenie, szczególnie panią Bożenkę:). Serdecznie wszystkim dziękuję i życzę wszystkiego dobrego:0 myślę,że do zobaczenia:). Wojciech

Z diety strukturalnej

Z diety strukturalnej korzystałam już trzeci raz podczas pobytów w różnych ośrodkach W Sanie zachwyciła mnie inwencja kucharza który moim zdaniem minimum kalorii przekładał na maxymum wrażeń Dania były tak pięknie podane że nie myślałam o ich minimalnej kaloryczności ale o przyjemności jedzenia Sos mandarynkowy jest obecnie przebojem mojej kuchni :) Dieta podczas takiego pobytu to jednak nie wszystko Bardzo ważna jest aktywność fizyczna do której bardzo skutecznie i z wdziękiem oraz dużą dozą cierpliwości zachęcała opiekująca się nami Agata Polecam wszystkim dietę strukturalną i pobyt w Kołobrzegu !!!!

Byłam w Sanatorium SAN na

Byłam w Sanatorium SAN na wczasach odchudzających w grudniu i obecnie maju - za każdym razem na dwóch turnusach. W czasie ostatniego pobytu schudłam 2,3 kg i to z prawdziwą przyjemnością. Atmosfera w Ośrodku SAN jest bardzo przyjemna dzięki życzliwości i pogodzie ducha wszystkich bez mała osób z personelu Ośrodka. Na wyróżnienie i gorące słowa podziękowania szczególnie zasługują dwie osoby: Szef Kuchni i Opiekun grupy - Agata. Szef Kuchni wyczarowuje posiłki, które są nie tylko bardzo smaczne, ale stanowią wizualne dzieła sztuki. Również wegetarianie mają tu możliwość kontynuowania a nawet urozmaicenia swojego sposobu odżywiania. Z kolei Opiekun grupy dokłada wszelkich starań, aby uczestnicy czuli się wspaniale i zrealizowali swoje cele w zakresie nabrania kondycji i figury. Agata mobilizuje nas do wysiłku i udziela świetnych rad co do rodzaju ćwiczeń już po powrocie do domów. W miarę możliwości chętnie tu wrócę kolejny raz. Już tęsknię za tą atmosferą śmiechu i życzliwości oraz wykwintną choć dietetyczną kuchnią i energetyzującym, pozytywnie zakręconym Opiekunem. Wielkie dzięki :)

Jechałam na coś zwykłego a

Jechałam na coś zwykłego a dostałam coś specjalnego!! Profesjonalnie przygotowany czas (do tego stopnia, że nawet przez cały pobyt załatwione było słońce). Zajęć sportowych bardzo dużo, poranki na świeżym powietrzu doskonale relaksowały. No i Agata!!!! (kierownik wczasów) prawdziwa pasjonatka sportu i diety, sprawia, że nie ma czasu na myślenie o jedzeniu- a chyba o to chodzi . Z resztą wszytko co się dzieje z naszymi kilogramami w Sanie to „przez” Agatę a właściwie to „dzięki” Agacie!!! Agata dziękuję za wszystko! Dieta strukturalna jest bardzo naturalna i wg mnie może być sposobem na codzienne odżywianie. Godna polecenia kuchnia. Bardzo polecam, bardzo dziękuję za wspaniałe wakacje !!!!!!

Witam, Byłam w Sani-e od 31

Witam, Byłam w Sani-e od 31 lipca do 14 sierpnia 2010. W SAN-ie trzeba i należy :) zwrócić uwagę na: 1) Agatę - to perełka tego ośrodka - osoba, która rozumie po co jest i dla kogo jest, a ponadto jest naprawdę przecudownym kompanem - w tych trudnych, dla nas grubasów :) chwilach oraz naprawdę robi wszystko, aby ułatwić organizację pobytu w najbardziej satysfakcjonujący sposób 2) Emilkę - super masażystkę, 3) Mariusza - super masażystę,4) Panią Ewę z Marketingu- osobę, która w sympatyczny sposób pomaga dostosować pobyt do potrzeb. Bardzo fajne są też osoby z bazy zabiegowej - zarówno jej Kierowniczka, jak i osoby wykonujące zabiegi. Co, do diety - to jest smaczna, nie odczuwa się głodu i przynosi efekty. Dokładnie, jakie i ile napiszę po moim kolejnym pobycie - który odbędę jeszcze w tym roku. Konkluduję: Warto, bo to nie tylko dieta. Morze, natura, odpowiednie osoby wokół - to powoduje, że nawet najbardziej zatwardziały człowiek korporacji (to ja :() zaczyna myśleć w inny sposób - to pomoc w zmianie stylu życia !!! Pozdrawiam Anna

Polecam, byłam już 3 razy. Po

Polecam, byłam już 3 razy. Po pierwszym 2 tyg. pobycie schudłam wagowo 1,5 kg, w pasie 6 cm, 3 w biodrach. co najważniejsze po powrocie (bez stosowania diety) schudłam jeszcze 4,5 kg, gdyż w ogóle nie miałam ochoty na słodycze. Polecam, te wczasy super ładują baterie :) a stale uśmiechnięta prowadząca daje mega motywacje do działania!!!

Byłam w sierpniu już trzeci

Byłam w sierpniu już trzeci raz, planuję kolejny na wiosnę. I nie chodzi tu tylko o kilogramy (choć ubywa) i centymetry (nawet bardziej ubywa!). W sumie po tygodniowym pobycie o rozmiar mniej. Ważna jest również atmosfera. A atmosfera to przede wszystkim Agata (opiekun diety), jej pasja, chęć pomocy, dbałość, abyśmy mieli to, czego potrzebujemy, zachęcanie do ćwiczeń, wysiłku. I jej porady, co dalej z dietą, aktywnością. Dieta smaczna, w dużej mierze dzięki szefowi kuchni. I fajne nowe wyposażenie siłowni.

W listopadzie byliśmy na

W listopadzie byliśmy na tygodniowym turnusie. Ogromne podziękowania dla Agaty!!! trenerki z wielką pasją ,niezwykle profesjonalna. Prowadziła zajęcia ruchowe i czuwała nad naszym wypoczynkiem, swoją postawą świadczy, że można żyć zdrowo i energetycznie nie katując się. Dziękujemy szefowi kuchni za smaczne jedzenie i ogromną wiedzę dietetyczną. Na pewno Was ponownie odwiedzimy. Życzymy sukcesów pozdrawiamy Magda z mężem.

Bardzo polecamy turnus z

Bardzo polecamy turnus z odżywianiem strukturalnym, ruch, odpowiednie odżywianie i pakiet zbiegów powodują, że człowiek czuje się jak nowo narodzony. Świetny program wypełniony zajęciami ruchowymi, prelekcją z lekarzem oraz spotkanie z cudownym szefem kuchni, który świetnie opowiada jak gotuje. Ukłony i podziękowania dla trenerki. Agatko jesteś Wielka, widać, że to co robisz to Twoja pasja i świadomy wybór. Serdecznie pozdrawiamy. Mąż schudł2,5 kg ja 1 kg po 7 dniach. Najważniejsze jednak ,że pokochaliśmy małe porcje 5 razy dziennie i jak na razie trzymamy się do tego gimnastyka. To rewelacja przy siedzącym trybie życia. Dziękujemy, pozdrawiamy , wrócimy!!!

Witam, byłam w Sanie prawie 2

Witam, byłam w Sanie prawie 2 tyg temu, było super schudłam 2,5kg oraz po 3 cm w talii i biodrach, podobała mi się oczywiście AGATKA-dusza całego programu i szef kuchni , który kapitalnie opowiadał o diecie na spotkaniu z nami, ważne jest również to że mikroklimat Kołobrzegu udziela się i człowiek wyjeżdża z dużą energią, cieszę się bo w marcu 2011 znów będę tam, nadal stosuję dietę i czuję się super i nadal chudnę. Pozdrowienia dla Agaty i szefa kuchni.

wielkie pozdrowienia agatko

wielkie pozdrowienia agatko dla ciebie i reszty z sanu :)

Witam, byłam w Sanie w

Witam, byłam w Sanie w styczniu br. i na pewno jeszcze się tam wybiorę. Bardzo wszystkim plecam tygodniowe wczasy odchudzające i nie tylko dlatego, że ubyło mi wagi (z czego się cieszę), ale przedewszystkim na moją instruktorkę Agatę - potrafi profesjonalnie doradzić, zmotywować (co w miom przypadku było potrzebne), zachęcić do jakże przyjemnego i dla każdego potrzebnego wysiłku fizycznego oraz dbania o siebie po diecie (cenne rady). Skarb nie trenerka - zasługuje na podwyższkę;) !!! Ogólnie profesionalizm w każdym calu:)) Oczywiście wielkie brawa dla szefa kuchni za przygotowywane dania (pyszota jak na dietę), który pod koniec dał nam również cenne rady co do przygotowywania potraw:)

Odwiedziłam SAN w lutym, było

Odwiedziłam SAN w lutym, było wspaniale. 6, 7, 8, 9...Odliczała Agata dźwięcznym głosem. Ćwiczyć i chudnąć tylko z Tobą, pasję przekułaś w pracę zawodową. Bez Ciebie trudno byłoby zgubić nam kilogramy, ruch i zdrowe żywienie w nawyk przekuwamy. Młodemu i staremu na dobre wyjdzie, gdy na nordic walking z Agatą wyjdzie,plywanie i gimnastyka prowadzone profesjonalnie gubimy kilogramy zmniejszamy talie dziekujemy agato do zobaczenia.grupa 5. do 12 luty 2011