Dr Bardadyn-wprowadzenie

 

 

Dieta strukturalna oparta jest na bardzo prostej zasadzie. Wszystkie zalecane w niej produkty zostały wyselekcjonowane według kryteriów minimalnej kaloryczności i maksymalnej zawartości witamin i przeciwutleniaczy. W efekcie powstała lista pokarmów najbardziej wartościowych dla współczesnego człowieka. Ich regularne spożywanie zapewnia wzmocnienie, regenerację i odmłodzenie organizmu oraz odchudzenie, czyli trwałą redukcję masy ciała. 

 

Wczasy odchudzające  Dr Bardadyn to:
najskuteczniejsze diety odchudzające, odmładzające i oczyszczające 800 kcal 1200  kcal w wersji tradycyjnej i wegetariańskiej dzięki którym wymarzoną wagę osiągniesz szybko, zdrowo, bez osłabienia, depresji i efektu jo-jo, połączenie idealnie zbilansowanej diety z zapewniającymi rewelacyjne efekty Ćwiczeniami Odmładzającymi według "Kodów młodości" i innymi atrakcyjnymi formami aktywności fizycznej, odnowa biologiczna i zabiegi kosmetyczne w Spa połączone z głębokim relaksem usuwające objawy przewlekłego zmęczenia i stresu, interesujące wykłady i praktyczne zajęcia z przyrządzania koktajli i dań diety strukturalnej prowadzone przez doświadczonych szefów kuchni, odchudzanie w grupie, która wspiera i motywuje! - możliwość poznania i wymiany doświadczeń z innymi zwolennikami diety strukturalnej, którzy od lat z doskonałymi rezultatami stosują zalecenia Dr Bardadyna, zdecydowana poprawa wyników analiz dzięki leczniczym oddziaływaniom diet – poprawa morfologii, obniżenie poziomu złego cholesterolu i wzrost frakcji HDL, normalizacja poziomu glukozy we krwi, hamowanie zmian zapalnych i zwyrodnieniowych w tkankach, pobudzenie procesów regeneracji i odmładzania ustroju – już po pierwszym tygodniu kuracji, pełna zgodność Programów kuracji z zaleceniami wiedzy medycznej i nauki o żywieniu człowieka (dieta dopuszczona do stosowania w placówkach sanatoryjnych) oraz  opieka trenerów z teamu Dr Marka Bardadyna - , praktyczna nauka zasad prostego naturalnego stylu życia, który zapewnia wewnętrzną harmonię, energię, doskonałe samopoczucie i cofa zegar biologiczny nawet o ponad 10 lat. Dowiesz się też, jak organizować swój czas i odżywiać się po powrocie do domu, aby jak najdłużej zachować młodzieńczą sylwetkę i uniknąć ryzyka chorób cywilizacyjnych.

 

 

Dieta strukturalna doskonale sprawdza się podczas odchudzania, a jednocześnie jest zalecana w profilaktyce i leczeniu schorzeń cywilizacyjnych. Kuracje z zastosowaniem naturalnych koktajli o bardzo dużej zawartości przeciwutleniaczy zapewniają gruntowne oczyszczenie organizmu, przypływ energii i bardzo dobre efekty zdrowotne u osób z miażdżycą, podwyższonym poziomem cholesterolu, cukrzycą, nadciśnieniem, schorzeniami zwyrodnieniowymi stawów, osteoporozą, problemami dermatologicznymi, alergią oraz zespołem przewlekłego zmęczenia. Dieta strukturalna jest dietą pełnowartościową, a jej zasady są zgodne z aktualnym stanem wiedzy medycznej i nauki ożywieniu.
Skuteczność kuracji odchudzających i zdrowotnych przeprowadzanych w oparciu o jadłospisy opracowane przez twórcę diety strukturalnej, dr Marka Bardadyna, sprawiła, że odżywianie strukturalne znajduje coraz częściej zastosowanie w programach renomowanych sanatoriów i ośrodków SPA w kraju i zagranicą. Specjalne Programy Odchudzania Slim Med są stosowane w poradniach. Lekarze zalecają je pacjentom, którzy wymagają odchudzania skutecznego, trwałego i bezpiecznego.

 

Uczestnik wczasów odchudzająców Dr Bardadyn  oświadcza poprzez wykupienie pakietu, że jest zdrowy i nie ma przeciwskazań lekarskich do uczestniczenia w zajęciach opisanych w programie

 

 

Aktualne informacje na temat diety strukturalnej znajdziecie Państwo na stronie internetowej: www.dietastrukturalna.pl

 

Pobierz prezentację