Sanatorium

    Sanatorium SAN w Kołobrzegu jest obiektem typu Medical SPA co oznacza, że naszym powołaniem jest leczenie. Zatrudniamy lekarzy, pielęgniarki i sztab fizjoterapeutów, aby móc poprawić jakość życia naszych gości. Nasza Baza Zabiegowa jest doskonale wyposażona i oferuje kilkadziesiąt przeróżnych zabiegów leczniczych.

  

   Rehabilitacja i Odnowa Biologiczna dzięki naturalnym czynnikom balneologicznym występującym w Kołobrzegu, czyli borowinie, solance i dużemu stężeniu jodu, nabierają tu  innego wymiaru.

 
      Można u nas także po prostu wypocząć, rezygnując z zabiegów leczniczych (opcja Hotel SAN) , skorzystać z zabiegów ralaksacyjnych i upiększających (Gabinet Urody) oraz zregenerować organizm spędzając niezapomniany czas na wczasach odchudzających na licencji Dr Bardadyna. Nasze usługi można także łączyć wybierając dla siebie najdogodniejsze opcje.

 

      Ale przede wszystkim zapewniamy, że czas spędzony w przepięknym Kołobrzegu pod opieką naszego zespołu  naładuje Państwa baterie nową pozytywną energią i pozwoli  po powrocie do domu w codziennym życiu na bycie lepszym, zdrowszym i zadowolonym z siebie, człowiekiem.