O nas

Sanatorium SAN w Kołobrzegu jest obiektem typu Medical SPA, co oznacza, że naszym powołaniem jest leczenie. Zatrudniamy lekarzy i sztab fizjoterapeutów, aby móc poprawić jakość życia naszych gości. Nasza nowoczesna  Baza Zabiegowa jest doskonale wyposażona i oferuje kilkadziesiąt zabiegów leczniczych.

 

Sanatorium San otrzymało wpis do rejestru zakładów lecznictwa uzdrowiskowego w Uzdrowisku Kołobrzeg dnia 19 stycznia 1973 r, wydany przez Prezydium Miejskiej Rady Narodowej w Kołobrzegu.

 

Rehabilitacja i odnowa biologiczna dzięki naturalnym czynnikom balneologicznym występującym w Kołobrzegu, czyli borowinie, solance i dużemu stężeniu jodu, nabierają tu  innego wymiaru.

 

Można u nas także po prostu wypocząć, rezygnując z zabiegów leczniczych (opcja Hotel SAN), skorzystać z zabiegów relaksacyjnych i upiększających (Gabinet Urody) oraz zregenerować organizm spędzając niezapomniany czas na wczasach odchudzających na licencji Dr Bardadyna. Nasza Akademia Zdrowego Kręgosłupa  zdobywa coraz większą popularność, zaś najnowszy program Terapii Indywidualnej jest ukierunkowany na dopasowanie leczenia do potrzeb pacjenta w najwyższym możliwym stopniu, gdyż nasz gość ma podczas pobytu osobistego opiekuna -terapeutę.

Nasze usługi można także łączyć wybierając dla siebie najdogodniejsze opcje.

 

Jesienią warto się zastanowić, czy święta i "sylwester" w sanatorium nad morzem to nie jest lepszy wybór niż  spędzanie magicznych Świąt w domu, w którym na codzień spędzamy całe mnóstwo czasu...

Przede wszystkim  jednak zapewniamy, że czas spędzony w przepięknym Kołobrzegu pod opieką naszego zespołu naładuje Państwa baterie nową pozytywną energią i pozwoli  po powrocie do domu w codziennym życiu na bycie lepszym, zdrowszym i zadowolonym z siebie człowiekiem.

Oczywiście zdarzają się nam błędy. Prosimy wówczas o wypełnienie ankiety. Zawarte tam uwagi pozwolą nam na polepszenie oferty i poziomu oferowanych usług.