Nowe Vacu Line już dostępne!

Vacu Line

Z przyjemnością informujemy, że zakupiliśmy nowy model Vacu Line. Istotną zaletą jest to, że wibrobieżnia łączy nowatorski sposób treningu w podciśnieniu z efektem masażu wibracyjnego. Zastosowane w urządzeniu promienniki podczerwieni dodatkowo wnikają w ciało kilka centymetrów co powoduje zintensyfikowanie procesu spalania tłuszczu w tkance podskórnej. Jeden 30 minutowy trening pozwala pozbyć się od 2000 do 3500 kcal.

 

Trening personalny

Szanowni Państwo,
w odpowiedzi na Wasze sugestie wprowadziliśmy do oferty Trening Personalny. Każdy z nas lubi być dopieszczony i potraktowany indywidualnie. Każdy z nas chce zadać trenerowi osobiste pytania i otrzymać dopasowaną do jego problemów odpowiedź, wskazówki. Nasza trenerka Agnieszka Kramarczyk jest teraz do Waszej dyspozycji. Można Jej zadać pytania przed przyjazdem do nas na adres planowanie@san.pl. Cena zajęć za 1 godzinę to bardzo konkurencyjne 75,00 PLN, ale osoby o takim samym poziomie wytrenowania mogą się umówić w grupie do 3 osób i cena się nie zmieni. Swoje wrażenia z treningu z Agnieszką opisała mieszkanka Kołobrzegu Magdalena Azierska w swoim blogu http://magdalenaaz.pinger.pl/ Zachęcamy do lektury i do zapisywania się na indywidualne sesje. Warto! P.S.- ja też byłem u Pani Agnieszki i odkryłem swoje braki. Teraz po odebraniu kilku lekcji ćwiczę już prawidłowo sam w domu.

Pozdrawiam
Wojciech Furmanek
Dyrektor Generalny Sanatorium San

 

Pakiet Majówka 2016 !

Pakiet Maratończyk !

 

Holiday Check 2015!

Dziękujemy za rekomendacje!

W roku 2015 dzięki opiniom naszych Gości zostalismy ocenieni na 4.9 pkt na 6 możliwych! Dziękujemy za zaufanie! Dołożymy wszelkich starań, by w przyszłości podwyższyć tą ocenę!

 

 

 

SWAYWAVER-relaks na fali

dostępne od 03.08.2015

Szanowni Państwo!

Jako jedyny obiekt w Kołobrzegu wprowadzamy do oferty swaywaver.

Unikalna konstrukcja stołu zapewnia odczucia porównywalne do unoszenia się na wodzie na dmuchanym materacu.Stanowi to doskonałą formę terapii poprzez osiąganie stanu głębokiego relaksu.Do tej pory ten swoisty stan nieważkości był możliwy do osiągnięcia tylko na wodzie lub w kosmosie.Dzisiaj mozesz odlecieć w naszym gabinecie swaywaver w Sanatorium San.

Falowanie odbywa  w 3 wariantach:

       jako relaks na fali           swaywaver relax        15 minut  35,00  PLN

lub jako masaż całościowy  swaywaver massage  50 minut 130,00 PLN

lub jako masaż częściowy   swaywaver massage  20 minut   50,00  PLN

(te opcje z oliwką)

obejrzyj film:

https://youtu.be/xhQkeriUHf0

 

 Dr Wolff -Funktional Training Station

Z przyjemnością informujemy, że wyposażyliśmy naszą salę fitness w urządzenie do treningu funkcjionalnego dr Wolffa. 

Trening funkcjonalny z obciążeniem własnego ciała to idealna wręcz propozycja prozdrowotnych ćwiczeń zwłaszcza dla osób o słabszej wydolności. Oto zalety takiego treningu: prosty i bezpieczny trening dzięki nowatorskiej formule ; 3 poziomów zaawansowania, idealne uzupełnienie typowego treningu siłowego, dodatkowa motywacja treningowa dzięki gamie ponad 50 ćwiczeń, inteligentna gradacja zaawansowania ćwiczeń pod kątem planowania i monitorowania treningu, trening z systemem podwieszanym . 

Zachęcamy do wypróbowania urządzenia pod okiem naszch trenerów lub samodzielnie.

https://youtu.be/8q0-uGUXAeE

 

 

 

 

Zapraszamy na wykład Lecznictwo uzdrowiskowe "Dlaczego warto?"

 

Od lutego 2015 r. zapraszamy cyklicznie na wykład Dr Grażyny Zaręby - Lecznictwo Uzdrowiskowe "Dlaczego warto ?". Najbliższy wykład odbędzie się 23 maja o godzinie 12.0 w KAWIARNI w Sanatorium San.

 

 

 

Październik 2014

Z przyjemnością informujemy że nasza fizjoterapeutka i opiekunka wczasów odchudzających Dr Bardadyna Aleksandra Pazura uzyskała tytuł instruktora Fitness.

 

 

Sierpień 2014

Masaż Lomi Lomi Nui

to wyjątkowy masaż całego ciała o prastarej tradycji i korzeniach wywodzący się z Hawajów, zwany również masażem Hawajki czy też masażem troskliwych rąk. O unikalności tej techniki decyduje niesamowita oprawa ''ceremonii'' masażu. Terapeuta wykonuje łagodne, płynne i rytmiczne ruchy rękoma w takt muzyki. Porusza się przy tym w specyficzny sposób, określany według hawajskich tradycji krokiem Fregaty. Taneczny krok terapeuty wraz ze specyficznym ruchem rąk przypomina łagodne fale przesuwające się po ciele osoby masowanej a aromat wykorzystywanych olejków kokosowych tworzy idealne warunki do osiągnięcia pełni relaksu i harmonii na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym. Stosowany podczas zabiegu olejek doskonale nawilża i odżywia suchą i pękającą skórę. Pozytywnie oddziałuje na skórę dojrzałą i uszkodzoną przez słońce.

Działanie:

- uspokajające; - rozluźnia mięśnie, uwalnia od napięć powstałych podczas stresu, odblokowując swobodny przepływ energii; - pobudza układ limfatyczny i krwionośny; - wspomaga przemianę materii i trawienie; - zwiększa ruchliwość i elastyczność stawów;

Wskazania:

- stany przemęczenia i stresu, - osłabienie organizmu, - złe samopoczucie, - bóle głowy, pleców, - bóle mięśni, - sucha, zniszczona skóra

Przeciwwskazania:

- analogiczne jak w masażu klasycznym.

Czas zabiegu: 50 min.cena 120,00

 

 

 

Sierpień 2013

Otworzyliśmy pijalnię wody mineralnej JANTAR!

Po zakupie pijałki za 15,00 PLN będziesz mógł pić wodę mineralną Jantar przez cały pobyt w sanatorium SAN bez ograniczeń. 

Dlaczego warto?

Wspaniałą pamiątkową pijałkę zabierzesz do domu, ale najważniejsze są walory wody Jantar.

Naturalna woda mineralna Jantar to najwyższej jakości woda czerpana ze źródła artezyjskiego  w sercu nadbałtyckiego Uzdrowiska Kołobrzeg. Orzeźwia , uzupełnia ubytki soli mineralnych, wpływa korzystnie na samopoczucie i wydolność organizmu, wspomaga pracę układu pokarmowego.

Jest hipotoniczna (40% lepsze wchłanianie niż w izotoniku)

Szybko i skutecznie nawadnia organizm.

Zawiera elektrolity- sód i potas,niezbędne do prawidłowego wiązania płynów.

Zapewnia utrzymanie wewnętrznej równowagi wodnoelektrolitowej, co jest szczególne ważne przy wysiłku.

Posiada w swoim składzie wodorowęglany (HCO3) , które sa doskonałym czynnikiem dla sportowców.

Alkaliczny odczyn przywraca równowagę kwasowo-zasadową.

 

Zaczerpnij ze żródła Jantar!

 

2013

Nasz terapeuta manualny mgr Robert Kot ukończył najnowsze szkolenie z metody Ackermana i uzyskał tytuł Osteopaty.

 

Maj 2013

Ekipa Sanatorium San Maraton Team wzięła udział w I Kołobrzeg Maratonie.

Dyrektor Mariusz Sienkiewicz nie ukończył wyjątkowo zawodów z przyczyn technicznych, ale odgraża się, że wróci za rok, 04 maja 2014. Sanatorium SAN było pomysłodawcą i  współorganizatorem I Kołobrzeg Maratonu . Szczegóły na www.maratonkolobrzeg.pl

 

  

2012                                    

Praca magisterska o działaniu leczniczym basenu solankowego w Sanatorium SAN!
Zachęcamy do zapoznania się z ciekawymi wynikami badań przeprowadzonych przez  naszego pracownika mgr Jacka Błaszczyka  na temat wpływu  aktywności ruchowej w basenie solankowym na podstawowe czynności życiowe i odczuwanie bólu.
 
                                               
 
Styczeń 2013
Dieta dla wegetarian w Sanatorium SAN
Od stycznia 2013 wprowadzamy dietę dla wegetarian. O wyborze tej diety prosimy informować w recepcji  po przyeździe przy rezerwacji pobytu.
 

Lipiec 2012
Mamy kosmetologa w drużynie !
Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że członkini naszego zespołu Pani Ewelina Szymańska uzyskała tytuł kosmetologa w specjalności kosmetologia lecznicza na Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Zachęcamy Państwa do oddania się w Jej niesamowite ręce w ramach usług naszego Gabinetu Urody